SİZ HAYAL EDİN BİZ DÜĞÜNÜNÜZÜ YAPALIM
OBEN DÜGÜN SALONLARI .........Üsküdar da ve Fatihte
Ana Sayfa OBEN 1 D.S FATIH OBEN 2 D.S ÜSKÜDAR HIZMETLERIMIZ
MENU
Ana Sayfa
KINA ORGANIZASYONU
OBEN 1 D.S FATIH
OBEN 2 D.S ÜSKÜDAR
HIZMETLERIMIZ
Hakkimizda
OBEN 1 SANALTUR
OBEN 2 SANALTUR
ULASIM
Iletisim

ARAMA
Google


FORMLAR
Sipariş Formu
Yardım Formu

Hava Durumu

Hakkımızda - SİZ HAYAL EDİN BİZ DÜĞÜNÜNÜZÜ YAPALIM
Hakkımızda
OBEN 1 DÜĞÜN SALONUMUZ:
1988 yılında kurulan salonumuz klimalı,jenaratörlü , 700 kapasitesi, profesyonel ve deneyimli hizmet kadrosu, şık dekoru ve size sunduğu hizmetleriyle siz müşterilerimize 25 yıldır hizmet vermektedir. Yılların deneyimli kadrosu ve kalite anlayışı ile size hayatınız boyunca unutamayacağınız, yaşamınızın en özel gecesini vaad ediyoruz.
OBEN 2 DÜĞÜN SALONUMUZ:
 Düğün salonu alanın daki 25 yıllık deneyimimizi burda ki şubemizdede 2005 ten beri hizmetinize sunmaktayız tam deneyimli kadromuzla hayal ettiğiniz düğün nişan sünnet ve bilimum organizasyonlarınızda hizmetinizdeyiz.SALONLARIMIZ

FATİH SALONUMUZ 700 KİŞİLİK OLUP KLİMALI JENARATÖRLÜ DİSKO LAER IŞIK SİSTEMLİDİR
 
ÜSKÜDAR SALONUMUZ 800 KİŞİLİK OLUP KLİMA JENARATÖR DİSKO LAZER IŞIK SİSTEMLERİ  VE KONFORUNZ İÇİN GEREN HERŞEY İÇERMEKTEDİR.
HER 2 SALONUMUZDA DA SÜPRİZ GÖSTERİLER, ANIDEFTERİ, BARKOVİZYON , SANATÇI, HİJYEN VE ISO 9001 KALİTE BELGELİ GIDA BAKANLIĞI ONAYLI ÜRÜNLER HİZMET EDİLMEKTEDİR.


Kaliteli Hizmet YÖNETİMİ

Bünyesinde fotoraf stüdyosu ve canlı müzik bulunan salonumuzda düğün, nişan, sünnet, toplantı, iş yemekleri, parti ve dernek geceleri vb. organizasyonlarla sizlere en iyi hizmeti vermekteyiz.